/ تهیه کننده فیلم سینمایی «خانه دختر»: فیلمبرداری دوباره یک سکانس «خانه دختر» تصمیم خودمان بود!

[ad_1]


دنیای سینما:

دنیای سینما: پس از اظهارات ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی درباره رفع مشکل برخی فیلم‌های توقیفی، محمد شایسته تهیه کننده «خانه دختر» در گفت‌وگو با آی سینما می‌گوید که سازمان سینمایی شرطی برای اکران این فیلم سینمایی نگذاشته بود و تنها خواستار حذف یک سکانس از «خانه دختر» شده بود، اما آنها برای رفع سوءتفاهماتی که درباره این فیلم به وجود آمد، تصمیم گرفتند سکانس بحث برانگیز این فیلم را دوباره فیلمبرداری کنند.

ابراهیم داروغه زاده امروز درباره رفع مشکلات فیلم «خانه دختر» شهرام شاه حسینی که برای اولین بار در سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد گفت: « مشکل فیلم «خانه دختر» حل شده و حتی سکانسی قرار شده کامل فیلمبرداری شود.»

محمد شایسته که امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خوشحالی خود را از رفع توقیف «خانه دختر» ابراز کرده بود، در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان سینمایی برای اکران این فیلم سینمایی شروط دیگری را گذاشته یا خیر گفت: «مدیران سینمایی شرطی برای من نگذاشتند. سکانسی در این فیلم وجود داشت که باعث برخی سوتفاهم‌ها شده بود که می‌بایست حذف می‌شد، اما خودم به عنوان تهیه کننده فیلم پیشنهاد دادم که این سکانس مجددا فیلمبرداری شود.»

پس از اکران فیلم «خانه دختر» در جشنواره فیلم فجر، برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که این فیلم به موضوع تجاوز پدر به دخترش می‌پردازد. اما شایسته در رابطه با این موضوع می‌گوید: «با فیلمبرداری مجدد این سکانس، این سوتفاهم حل خواهد شد. اما برداشتی که برخی رسانه‌ها از این فیلم کردند درست نبود و خوشبختانه الان تمامی مشکلات این فیلم حل شده است. امیدوارم تمام فیلم‌های توقیفی زودتر بتوانند اکران شوند.»

شایسته در پایان از عدم تعیین تکلیف برای فیلم «صد سال به این سال‌ها» سامان مقدم هم ابراز تعجب کرد و گفت: «برای من جای تعجب است که چرا فیلم «صد سال به این سال‌ها» در لیست فیلم‌های توقیفی نبود در حالی که این فیلم سینمایی در سال 87 آماده نمایش بود و حتی قرارداد اکران آن هم بسته شده اما از نمایش آن جلوگیری به عمل آمد. ما امیدواریم که به زودی تکلیف این فیلم سینمایی هم مشخص شود.»

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *