/نرگس محمدی: نمایش زیاد و غیر موجه خیانت در سینما تاثیر منفی دارد

[ad_1]


دنیای سینما:

نرگس محمدی از بازیگران شناخته شده سینِما معتقد است سینما  و هنر باید فرهنگسازی کند. اگر در این حوزه‌ها درست توجه شود جلوی خیلی از اتفاقات را می توان گرفت. متاسفانه به یک مواردی فیلمسازان توجه می‌کنند که اینقدر در زندگی افراد تاثیرگذار نیست.
به گزارش دنیای سینما،  بازیگر فیلم‌های سینمایی «آناهیتا»، «ریسمان باز»، «تنهایی باد» و «مسلخ» در این گفتگو اضافه ادامه داد: وفور و تنوع «خیانت» در آثار سینمایی نتیجه معکوس دارد. به نظرم بحث «خیانت» در سینما به انحاء مختلف در آثار فراگیر شده است. در اکثر آثار خیانت‌ به شکل های مختلف دیده می شود این قدر نمایش خیانت بدون دلیل موجه به نظرم تاثیرگذاری چندانی ندارد.
وی می افزاید:  کسی که قصد خیانت هم ندارد با این وفور آثار سینمایی در این حوزه شاید به خیانت تشویق شود. نزدیک به یک دهه است که فیلم ها با این موضوع ساخته می شود. بیشتر تاثیر منفی روی مخاطب دارد و تاثیر مثبت کمتری دارد.

محمدی با بیان اینکه آثار ساخته شده با موضوع خیانت نتوانسته مخاطب را از این کار پرهیز دهد خاطرنشان ساخت: ما در مورد اعتیاد فیلم‌های خوبی ساخته شده و بسیار هم تاثیرگذار است و اعتیاد متاسفانه در جامعه فراگیر است و اکثر خانواده‌ها با آن درگیر هستند و یک نفر معتاد را متاسفانه می توان در یک خانواده دید و آثار سینمایی و تلویزیونی تاثیرات مثبتی بر خانواده و حتی فرد معتاد خواهد داشت اما واقعاً آثاری که درباره خیانت ساخته می‌شود این نوع تاثیر را دارد؟ و باز دارنده است. به نظرم بیشتر به ترویج خیانت کمک می کند تا مخاطب را پرهیز دهد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *