/پایان فیلمبرداری "بمب" آخرین ساخته "پیمان معادی" با بازی لیلا حاتمی، سیامک صفری و سیامک انصاری

[ad_1]


دنیای سینما:

بازیگر سریال “قهوه تلخ” گفت: هفته گذشته فیلمبرداری فیلم سینمایی “بمب” آخرین ساخته “پیمان معادی” به پایان رسید که در آن نقشی را در کنار دوستانی همچون لیلا حاتمی، سیامک صفری و سیامک انصاری ایفا کردم.

رامین پورایمان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که بیشتر مردم او را به خاطر بازی متفاوتش در سریال “قهوه تلخ” می‌شناسند درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: هفته گذشته فیلمبرداری فیلم سینمایی “بمب” آخرین ساخته “پیمان معادی” به پایان رسید که در آن نقشی را در کنار دوستانی همچون لیلا حاتمی، سیامک صفری و سیامک انصاری ایفا کردم.

وی درباره شیوه کارگردانی “پیمان معادی” تاکید کرد: معادی انسان فوق‌العاده با اخلاقی است و در کنار این قضیه بسیار کار بلد بوده و کارگردان را خوب می‌شناسد.

بازیگر سریال “قهوه تلخ” درباره حال و هوای این فیلم افزود: بازی در این اثر اتفاق بسیار جذابی در کارنامه من بود زیرا داستان این فیلم برای من گیرا و البته ناراحت کننده بود.  بمب پیمان معادی فیلم تلخی است و ماجرای بمباران و زندگی مردم در آن دوران سخت را روایت می‌کند.

وی درباره نقش خود در فیلم بمب ادامه داد: در این فیلم نقش مدیر ساختمان را بر عهده داشتم. نقش متفاوتی بود و بر خلاف همیشه که کمی در نقش‌هایم جوش و خروش دارم در این اثر همه را به آرامش دعوت می‌کنم.

پورایمان درباره همکاری مجدد با مهران مدیری خاطرنشان کرد: من با مهران مدیری دوست هستم و وقتی لازم باشد سر کار وی بوده و بازی می‌کنم اما هنوز برای سریال بعدی وی به من پیشنهادی نشده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *